Суспільство

Загадкове зникнення 21-річного військового в Білій Церкві: справа отримала продовження

Відомості за заявою матері зниклого хлопця внесені в ЕРДР за статтею – умисне вбивство, але крапку в справі ставити рано, кажуть правоохоронці.

Справа про загадкове зникнення в Київській області 21-річного військового , учасника бойових дій Віталія Кондратьєва отримало продовження. Хлопця шукають вже майже чотири місяці.

У поліції Київської області ТСН.ua розповіли подробиці справи, одночасно пояснивши, що багато деталей не можуть розголошувати в рамка слідства. Втім додали, що мають небезпідставну надію на те, що хлопець живий.

Півроку ніс службу на Сході

Останній раз Віталія бачили 6 березня 2021 року в місті Біла Церква, де розташована його військова частина.

Рідні шукають хлопця вже чотири місяці.

“Віталій зник при загадкових обставинах в місті Біла Церква 6 березня 2021 року його нібито виселили з військового гуртожитку, і він з усіма речами попрямував у невідомому напрямку. Згодом його комбат мені сказав, що там в гуртожитку був якийсь конфлікт, були вибиті двері, розбитий унітаз, але подробиці не розголошували, а щоб зам’яти цю всю справу, Віталія нібито попросили написати заяву на виселення за власним бажанням. але про це я дізналася не так давно “, – розповіла ТСН.ua мати хлопця Олена.

Куди далі пішов її син, вона не знає. Ще мати розповіла, що напередодні зникнення син помирився зі своєю дівчиною і перебував у піднесеному настрої.

В той же день, 6 березня, Віталій Кондратьєв заходив в соцмережі. Далі слід хлопця обірвався …

Мати додала, що восени її син повернувся зі Сходу, де півроку ніс службу, потім до березня перебував у військовій частині в Білій Церкві.

Що кажуть в поліції

У прес-службі поліції Київської області ТСН.ua повідомили, що 16 березня 2021 року в Фастівське райуправління поліції Київської області надійшла письмова заява від матері зниклого військового Олени З. за фактом залишення розташування військової частини в Білій Церкві Київської області її сином, Віталієм Кондратьєвим, 25.07.1999 року народження, який 10 березня 2021 року не вийшов на службу.

“Після проведення перевірки матеріали розгляду заяви були направлені для прийняття рішення, відповідно до чинного законодавства, до керівництва військової частини, де служив Віталій. Через два з половиною місяці, 4 червня, в Фастівський РУП ГУНП в Київській області мати подала повторну заяву про зникнення її сина “, – розповіли в прес-службі поліції Київської області.

За даними прес-служби, 15 червня на підставі постанови Фастівського міськрайонного суду Київської області відомості за заявою Олени З. внесений в ЕРДР по ч.1 ст. 115 КК України (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині).

Є небезпідставно надія, що хлопець живий

У поліції нам пояснили, що, коли зникає людина, виробництво завжди відкривають саме за цією статтею, оскільки це стандартна процедура. А далі вже надають додаткову кваліфікацію. Тому крапку в цій справі ставити рано, кажуть в поліції Київщини. Там сподіваються і одночасно натякають – мають небезпідставну надію, що хлопець живий.

Зараз матеріали виробництва спрямовані в Фастівську окружну прокуратуру для визначення підслідності, вони будуть направлені в Білоцерківську військову прокуратуру.

За матеріалами з сайту tsn.ua
Back to top button