Події

“Я стану для неї янголом”: з’явилася та сама пeрeдсмeртна записка школярки з Запоріжжя. фото

У Запоріжжі повісилася школярка. Вона залишила передсмертну записку, у якій розповіла про цькування з боку вчителів та однолітків.

Джерело: Press-Center

Школярка навчалася у гімназії №47 у Запоріжжі. З передсмертної записки стало відомо, що вона вже кілька разів намагалася звести рахунки з життям, але їй це не вдавалося. Цього разу вона сподівалася, що їй не завадять і не врятують.

За словами дівчини, її систематично ображали дві вчительки. Вона навіть назвала їхні імена.

Для мене вже все скінчено, але сподіваюся, що Аллу Борисівну покарають за постійні образи нашого класу та Людмилу Василівну, через яку у мене 2 рази була істерика. Та й, в принципі, хочу щоб директори уважно придивлялися до тих, кого беруть на роботу. Мені все одно, бо мене вже більше немає. У***, які зламали мене і зруйнували моє життя,
– написала дівчина.

Також школярка розповіла, що постійно піддавалася булінгу з боку однокласників, зокрема терпіла від них різні образи та приниження.

За словами дівчини, вона єдина зізналася у булінгу, але весь клас перевів це на жарт і на це “забили”. “Але яка уже різниця?”, – такими були останні слова дівчини

Передсмертна записка школярки з Запоріжжя / Фото Press-Center

І лише одна людина в класі ставилася до неї добре – однокласниця Маша. У записці дівчина подякувала їй за це і сказала, що стане для неї янголом, який буде її охороняти.

За матеріалами з сайту 24tv.ua

Back to top button