Суспільство

Втрата пам’яті й нестача кисню: шокуючі історії українських зірок про наслідки COVID-19

Із COVID-19 уже зіткнулися багато українських зірок та їх рідних. У деяких хвороба протікала важко й навіть знадобилася киснева підтримка, а в деяких уже після перенесеної інфекції з’явилися проблеми зі здоров’ям.

Знаменитості розповіли, як пережили коронавірус і як він вдарив по стану організму, в програмі “Зірковий шлях” на телеканалі “Україна”. OBOZREVATEL зібрав найцікавіші історії:

Українська поп-виконавиця зізналася: сама інфекція пройшла в неї дуже легко і вона навіть подумала, що це “все”. Однак через два тижні у артистки почалися панічні атаки, яких раніше ніколи не було.

“Це перша панічна атака, що в мене була. Я потрапила до лікарні, була в шоці, не знала, що з цим робити. Я ніколи з цим взагалі не зустрічалася”, – розповіла Каменських.

У співака ситуація була іншою: з високою температурою (39 градусів) його довелося госпіталізувати. В “ковідному” відділенні чоловік перебував 11 днів і використовував кисневу маску.

“Після лікарні – занепад сил був страшний. Десь пів року я відчував, що в мене не ті сили. З апетитом було погано. Киснева недостатність усе одно була, сатурація зменшена, ще до сих пір вона така”, – повідомив Зібров.

Крім того, він поскаржився, що почав багато що забувати. “Чесно кажучи, слова іноді забуваю в пісні, ті, які я співав колись. Мені потрібно вже поспостерігати, повторити”, – сказав артист.

Народна артистка балету перенесла COVID-19 разом зі своїм чоловіком, прем’єром Національної опери України Олександром Стояновим.

“Ось прям в плані дихання дуже складно було. Серцевий м’яз втомлювався, була дуже швидка втома. Важко було з цим впоратися”, – згадала зірка.

Дружина українського комедійного актора Юрія Ткача розповіла, що в неї зникли смак і нюх.

“Спочатку зникли на два тижні, потім якось з’являлося і знову зникли. Ніхто нічого не знає, як з цим боротися, що робити”, – повідомила українка.

Зараз, за її словами, вона відчуває смаки, але спотворено й не так, як раніше. “І половина їжі абсолютно по-іншому для тебе відкривається. Тому приготування для мене – це якийсь квест. Я питаю в Лізи, у Юри, чи не пересолила я, чи смачно їм”, – розповіла Ткач.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Back to top button
error: Content is protected !!