Блоги

Володимир Зеленський – про виступ гурту Go_A на Євробаченні. фото

Президент України Володимир Зеленський прокоментував виступ гурту Go_A, які представляли нашу країну з піснею “Шум”, посівши п’яте місце в рейтингу міжнародного конкурсу Євробачення 2021.

Так, на офіційній сторінці в Instagram Зеленський зізнався, що йому дуже сподобався виступ Go_A на Євробаченні. Він також зазначив, що представники України показали гідний результат на сцені, а пісня вийшла “з присмаком душі нашої країни”

“Гурт Go_A – крутий виступ і гідний результат на” Євробаченні “. Чудова промоція України у світі. Чудова пісня з присмаком душі нашої країни”, – повідомив Володимир в фотоблозі.

Підтримали президента України і користувачі мережі в Instagram, зазначивши, що не дивлячись на п’яте місце, яке посів колектив, вони все одно залишаються переможцями для України.

“Вони і справді молодці”, “Вони для нас переможці”, “Наша гордість! Українською мовою!” – писали шанувальники під публікацією президента України.

До слова, за результатами журі представники України на Євробаченні 2021 отримали 97 балів. А от глядачі віддали гурту Go_A один з найвищих балів, а саме 267.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Back to top button