Політика

Війна України з Росією могла початися на початку 1990-х років: Кравчук озвучив причину

Якби першим президентом України став В’ячеслав Чорновіл, то війна з Росією почалася б на початку 1990-х років.

Перший президент України Леонід Кравчук не сумнівається, що якби на президентських виборах в Україні в 1991 році перемогу святкував В’ячеслав Чорновіл, то війна з Росією була б неминучою.

В інтерв’ю журналістці Яніні Соколової для програми “Рандеву” голова України в ТКГ Донбасом дав зрозуміти, що Чорновіл був радикальним людиною, а в Україні при владі залишалося дуже багато комуністів.

За словами Кравчука, його політичний опонент на виборах в 1991 році був політиком рішучим, який хотів радикальних змін для своєї країни “тут і зараз”. У ті роки добитися повної зміни влади було б нереально, так як в політиці були одні комуністи, а це близько 3,5 млн осіб. У той час у всіх голови були забиті комуністичною ідеологією і витіснити таке за рік або два було б просто нереально, заявив Кравчук, саме тому Чорноволу довелося б діяти радикальними методами, що спричинило б за собою неминучу війну з Росією.

Кравчук заявив, що якби президентом став його опонент, то невідомо, як склалося б майбутнє нашої країни.

Леонід Макарович підкреслив, що навіть через 30 років з дня незалежності України при політиці ще залишаються комуністи або їх відгомони.

Варто нагадати, вибори президента України відбулись 1 грудня 1991 року. Кравчук набрав 61,59% голосів виборців, а В’ячеслав Чорновіл – 23,27%.

Чорновіл трагічно загинув в аварії в березні 1999 року на трасі Бориспіль – Золотоноша.

За матеріалами з сайту dialog.ua

Back to top button
error: Content is protected !!