Політика

Відео. “Я сьогодні плакав”, – в Мережу злили перехоплення розмови Захарченко з Сурковим після ліквідації Гіві

Перехоплення телефонної розмови Суркова і Захарченко стався після ліквідації Гіві в Донецьку.

В Інтернеті опубліковано фрагмент перехоплення переговорів колишнього помічника глави Кремля Путіна Владислава Суркова з першим ватажком “ДНР” Олександром Захарченко. Прослушка телефонних переговорів української розвідкою потрапила в руки журналіста Дениса Бігус, яку він опублікував на  YouTube каналі BIHUS info.

Захарченко розповідає, як плакав і обіцяє приїхати в Москву на розмову до Суркову, якого називають своїм “командиром”.

Повну запис переговорів в рамках “справи Медведчука” довжиною близько 20 годин виклали у відкритому доступі, однак на її фрагмент звернув увагу блогер Necro Mancer. Він вирізав і на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter опублікував фрагмент розмови Суркова з Захарченко відразу після ліквідації під Донецьком “командира армії” “ДНР” з позивним “Гіві”.

В ході розмови Сурков приносить співчуття Захарченко в зв’язку з “важкою втратою”. На фрагменті ватажок “ДНР” дзвонить в приймальню  Суркова , після чого секретарка з’єднує їх.

Судячи з голосу, Захарченко перебуває в стані алкогольного сп’яніння, мабуть, відзначаючи поминки Гіві.

“Я сьогодні плакав: друга ховав. Командир, я тобі чесно скажу: я злий став страшно. Я навіть знайшов, хто його вбив, вже, на відміну від наших вельмишановних колег. Спасибі, командир. Я в понеділок увечері вже буду в Москві. обіймаю, спасибі “, – заявляє Захарченко Суркову під час скорботного розмови.

За матеріалами з сайту dialog.ua

Back to top button
error: Content is protected !!