Суспільство

Відео. “Діти були налякані”: під Львовом суд покарав вчительку, яка погрожувалла учневі ножем на уроці

Вчителька свою провину визнала частково.

У селі Солонка, що під Львовом, вчителька змусила школяра з’їсти паперового літачка і загрожувала йому ножем відрізати палець. За це її оштрафували на 850 грн.

Про це йдеться в рішенні Пустомитівського районного суду.

Під час судового засідання вчительку звинуватили в Буллінг. Педагог свою провину частково визнала і заявила, що вона так жартувала.

Суд визнав вчительку винною і оштрафував її на 850 грн. Також вона повинна сплатити 454 грн судового збору.

Нагадаємо, інцидент стався в травні 2021 вчителька інформатики розмахувала над учнем 7 класу ножем . А все тому, що у хлопця не було ручки, тому педагог порадила семикласникові писати власною кров’ю. Перед тим вона змусила учня їсти папір .

“Кинули літачок, я підняв його і поклав на парту, вчителька подумала, що це я його кинув і змусила мене його з’їсти. Потім ще побачила, що у мене немає ручки, принесла ніж і сказала, що я кров’ю буду писати, пальця вріжуся” , – розповів ТСН потерпілий школяр Владислав.

Вчителька інформатики і тоді говорила, що це був такий жарт. Перед батьками Владислава вона вибачилася і визнала, що вчинила не правильно.

“Я хочу вибачитися, шкодую насправді за той інцидент. Нехай мені Бог простить, але це була спланована провокація, клас на трішечки такий проблемний”, – говорила вчителька інформатики.

За матеріалами з сайту tsn.ua

Back to top button
error: Content is protected !!