Суспільство

Вбивcтвo 8-річного хлопчика: мати билa дитину, а він мріяв стати боксером. Сусіди бачили, як вона…

8-річний Ібрагім Огли, убитий в місті Покров Дніпропетровської області залицяльником його матері, хотів стати боксером. Хлопчик був товариським, але ніколи не розповідав про свою сім’ю.

Як пише ТСН, співробітниця школи Анастасія, в якій навчався Ібрагім, розповіла, що він ріс не з рідним батьком, а з співмешканцем матері. При цьому її співмешканець – не той, який підозрюється у вбивстві.

“Це був дуже веселий і добрий хлопчик. Розповідав, що мріє займатися боксом. Хотів стати сильним, щоб захищати слабких”, – додала співробітниця школи.

Час від часу мати приходила в школу, але завжди була п’яна.

Сусіди бачили, як мати кричала на Ібрагіма і била його. За деякими даними, зараз вона вагітна другою дитиною.

Джерела видання в Національній поліції сказали, що мати могуть притягнути до відповідальності. Але офіційно правоохоронці це не коментують.

З боку соціальних служб до жінки питань не було, сім’я ніколи не перебувала на обліку як неблагополучна.

“Мама на контакт зі школою йшла. Школа приходила до неї додому, вони спілкувалися. Хлопчик вчився в спеціалізованому класі”, – повідомив мер Покрова Олександр Шаповал.

Прощання з Ібрагімом Огли відбудеться в п’ятницю, 11 червня. Всіх бажаючих відвезуть на автобусах на кладовище, де о 14:00 відбудеться відспівування дитини

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Back to top button