Політика

У Путіна висунули свої умови для зустрічі із Зеленським

Глава Російської Федерації Володимир Путін нібито готовий обговорювати з президентом України Володимиром Зеленським питання Криму. Але тільки в контексті прикордонного співробітництва.

Вести переговори не про те, “що півострів є російським”, в Кремлі відмовляються, заявив прессекретар російського лідера Дмитро Пєсков. Його слова в ефірі одного з каналів процитувало пропагандистське агентство ТАСС.

Він зазначив, що Росія має прикордонне співробітництво на лінії регіонів із зарубіжними країнами, зокрема й із Україною. І в такому контексті російський уряд може проводити зустріч і говорити про Кримський півострів.

“Якщо в цьому плані, то я впевнений, що Путін буде готовий. Але якщо обговорювати щось інше, а не те, що Крим – регіон Російської Федерації, то ніхто не буде ніколи ні з ким це обговорювати”, – висловився Пєсков.

Представника Кремля додав, що в російській конституції “чорним по білому написано”, нібито обговорення “відчуження територій РФ” є кримінальним злочином.

Також Пєсков заявив, що поки “треба багато ще попрацювати”, зокрема продовжити обмін думками на тему можливої зустрічі лідера РФ з українським президентом.

“Подивимося, що з цього вийде. Але такий обмін думками дійсно має місце”, – підсумував він.

Зазначимо: Володимир Зеленський підкреслив, що крім “нормандського формату” для врегулювання ситуації на Донбасі повинна відбутися зустріч з президентом РФ. За його словами, шанси на те, що конфлікт на сході України не стане замороженим, мізерні. Однак надія, що уникнути такого сценарію вдасться, таки є.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Back to top button