Суспільство

У Харкові на ринку пoмeрла вчителька: “швидку” чекали півгодини. Родичі жінки, які прибули на місце, обурилися тим, що… фото

У середу, 16 червня, 66-річна жінка померла після падіння від серцевого нападу. Очевидці викликали “швидку”, але прибулі через півгодини на місце фельдшери зафіксували її смерть.

Загиблою виявилася вчителька зі стажем роботи в освіті 40 років. Як передав Telegram-канал “ВЕХА Харків”, тіло жінки пролежало кілька годин на території ринку перш ніж його забрали експерти.

Інцидент стався о 9:45 ранку. Жінці в одному з базарних рядів стало погано, вона похитнулася і впала обличчям вниз. Коли до неї підбігли люди, на землі утворилася ціла калюжа крові.

“Ми її перевернули на бік, щоб вона не захлинулася. Вона жива була, дихала, смикалася. Викликали “швидку”. Тут пішов дощ, ми відірвали стічну трубу, щоб жінка не захлинулася водою. Накрили плівкою і тримали парасольки. Десь о 10:10 ми подивилися на час, машини “швидкої” досі не було. Свідок вискочила до дороги, щоб зустріти медиків, але нікого не було. Повернулася, жінка хрипіла і глибоко зітхнула, видихнула і все ..”, – розповів моторошну історію один зі свідків трагічного інциденту.

Родичі жінки, які прибули на місце, обурилися тим, що лікарі так довго не їхали та не змогли здійснити реанімаційних дій. Однак фельдшер помітила, що допомогти харків’янці було неможливо, оскільки її тіло почало вкриватися трупними плямами.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Back to top button
error: Content is protected !!