Суспільство

TAYANNA назвала одну умову своєї участі в Євробаченні від України у 2022 році

Українська співачка Тетяна Решетняк (TAYANNA) заявила, що готова представити Україну на міжнародному конкурсі Євробачення в наступному році. Вона уточнила, що головне для неї – переформатувати себе в психологічному плані.

Ця інформація з’явилася на офіційній Evrovision UA в Instagram (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки). Артистка додала, що готова поїхати в Італію навіть на три тижні. За її словами, так простіше буде налаштувати себе психологічно на участь в грандіозному шоу.

“Поїхати в Італію я б хотіла на Євробачення, чесно кажучи. На тижні три. Якщо я зможу себе переформатувати в психологічному плані, що це про красивий конкурс і не треба там ні з ким тільки боротися і перемагати, напевно, я поїду”, – пояснила свою точку зору виконавиця.

“Чекаємо королеву!”, “Все залежить від вибору пісні”, “Впевнена, що буде відбір, тому говорити про поїздку так напевно не варто”, “Це буде щось на кшталт як Могилевська на “Танцях з зірками “? Поки не переможе не перестане брати участь?”, ” Так, дуже хочеться що б вона представляла Україну в наступному році на конкурсі! “, “Дуже б хотілося бачити TAYANNA на Євробаченні-2022!” – написали користувачі в коментарях.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Back to top button