Суспільство

Степанов опублікував прощальний пост: “Я не отримав підтримки в сесійній залі, але я отримав набагато більше…”

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, за відставку якого проголосувала Верховна Рада, оприлюднив прощальний пост із подяками своїм прихильникам. Урядовець наголосив, що високо цінує вклад усіх, хто допомагав боротися за здоров’я громадян у нелегкі часи.

Свою промову очільник МОЗ опублікував на особистій сторінці у Facebook. Він наголосив, що, попри все, задоволений успіхами, яких зміг досягти на посаді.

Нижче наводимо повний текст звернення без змін.

Хочу подякувати всім, хто допомагав рятувати українців протягом цього буремного року. Медикам, волонтерам, команді міністерства, усім, хто боровся з тяжкими наслідками пандемії та робив свій вклад у здоров’я нації.

Дякую лікарям Борису ТодуровуOльзі Голубовській, Семену Глузману та іншим безсумнівним авторитетам у медицині, медичним сестрам, громадським організаціям, пацієнтам та просто небайдужим громадянам за те, що щиро виступали проти мого звільнення.

Ваша підтримка – найкращий індикатор якості та високої оцінки роботи мене та моєї команди. Дякую президенту Володимиру Зеленському за підтримку і довіру протягом всього року.

“Я не отримав підтримки в сесійній залі, але я отримав набагато більше – підтримку тисяч лікарів і простих людей по всій країні.”

У сесійній залі багато хто у звичній собі манері знову намагався хайпонути. Тепер вже на моїй відставці. Кожен поводиться в міру свого виховання та психоемоційного стану.

Я залишаю посаду з чистим серцем і сумлінням. Ми з мінімальними втратами подолали третю хвилю пандемії, уклали контракти на 42 млн доз вакцин, відбудовували медичну галузь у кризових умовах фактично з нуля, майже завершили розробку сертифікатів вакцинації, запустили трансплантацію та багато інших проєктів. Все це вже не вдасться знищити, сподіваюсь.

Я завжди брав на себе відповідальність за ухвалені рішення, більшість з яких сьогодні приносять дійсну користь людям і працюють на державу.

Це був важкий рік і тернистий шлях. Завершення одного етапу означає початок іншого. Працювати на користь держави та її людей.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Back to top button
error: Content is protected !!