Неформат

Разумков озвучив термін вступу України в НАТО: “Це теоретично можливо через …”

Глава Верховної Ради зазначає: через рік Україна точно не буде членом Альянсу, проте перспективи приєднання до НАТО є.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков озвучив термін, протягом якого країна може стати членом Організації Північноатлантичного договору (НАТО).

Про це він розповів в програмі “Суботній інтерв’ю” української редакції “Радіо Свобода”, інформує Діалог.UA.

Як зазначив Разумков, через рік Україна точно не буде членом Альянсу, проте перспективи приєднання країни до НАТО в найближчі роки все ж залишаються. Для цього необхідно провести цілий ряд реформ, щоб країна відповідала стандартам НАТО.

“Давайте будемо відвертими, за рік зробити це ми не зможемо. Але, з іншого боку, ми також розуміємо, що НАТО є не тільки Військовим блоком, але також гуманітарною організацією, з якою ми дуже багато років співпрацюємо. Україна рухається в напрямку НАТО, і я впевнений, що ми досягнемо цієї мети. Але шлях цей буде непростим. і сказати, що він буде коротким, я думаю, теж не можна “, – заявив Разумков.

На запитання ведучої: “Чи можливий вступ України в НАТО через 10 років?” – глава Верховної Ради дав відповідь: “Теоретично можливо”.

“Я намагаюся не обіцяти того, в чому я не впевнений. Тут все залежить не тільки від мене, не тільки від української сторони, але і від багатьох чинників, які сьогодні знаходяться як в Україні, так і за її межами”, – підкреслив Разумков .

За матеріалами з сайту dialog.ua

Back to top button
error: Content is protected !!