Політика

Порошенко подав до суду на Гордона за слова про Маріуполь. У нього всього одна вимога.

Екс-президент України Петро Порошенко подав до суду на журналіста Дмитра Гордона за слова про Маріуполь. У нього всього одна вимога.

Колишній президент України Петро Порошенко подав до суду на українського журналіста та блогера Дмитра Гордона, який звинуватив його в навмисній здачі Маріуполя гібридної армії РФ.

Про це на своїй сторінці в Facebook 17 червня написав адвокат екс-президента Ілля Новіков, передає Діалог.UA.

Позов поданий через слів Гордона, сказаних 7 травня в ефірі популярного політичного ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”. Журналіст заявив, що Порошенко нібито “домовився” з президентом РФ Володимиром Путіним “здати Маріуполь”, після чого ВСУ було дано наказ виходити з міста.

Новіков нагадав, що Порошенко вступив на посаду президента України на півмісяця пізніше відомих подій в Маріуполі – 7 червня. А потому вже тиждень після його інавгурації місто було звільнено від російських найманців.

“Коли йому (Гордону – ред.) Це нагадали … він не взяв свої слова назад”, – зазначив Новіков.

Адвокат зазначив, що позов має всього одну вимогу – визнання озвученої журналістом інформації про Маріуполь недостовірною. Ні вибачень, ні фінансової компенсації екс-президент не хоче.

“Позивач не потребує вибачення … і не вважає, що вони можуть щось змінити”, – повідомив Новіков. Він уточнив, що Порошенко хоче зосередитися на основному питанні, а не давати Гордону можливість відволікатися на обговорення суми компенсації.

Позов Порошенко проти Гордона розглядатиме Шевченківський районний суд Києва.

За матеріалами з сайту dialog.ua

Back to top button
error: Content is protected !!