Блоги

Помічниця Корогодського і Дантеса гостро розкритикувала музей Голодомору в Києві. Фото

Відома київська піарниця та блогерка Анна Давиденко різко розкритикувала будівництво II черги Національного музею Голодомору, що ведеться на схилах Дніпра. Дівчина працює помічницею співака Дантеса та відомого бізнесмена Гаріка Корогодського.

У історії, яку Давиденко розмістила на своїй сторінці в Instagram вона назвала важливий для українців об’єкт “х**нею”. Потім вона її видалила, але скриншот допису встиг зробити активіст Сергій Стерненко, який опублікував його на своєму Telegram-каналі. (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Трохи згодом вона опублікувала свою позицію стосовно цього будівництва. На думку Давиденко, воно “псує вигляд та історичну спадщину міста” і їй загалом не подобається ідея забудови печерських пагорбів.

Зауважимо, що II черга музею зводиться якраз таким чином, аби мінімально впливати на навколишній ландшафт.

Втім, Анна Давиденко вважає, що навіть відкриття першої черги меморіального комплексу не виправдало сподівань музейників, адже він нібито стоїть “напівзакритий”.

На думку блогерки, кошти виділені на спорудження меморіалу варто було витратити на бабусь та дідусів, які “переживають голодомор нині”.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Back to top button
error: Content is protected !!