Події

Подробиці жoрстoкoго вбивcтвa 20-річної дівчини в Вінницькій області: знайшли записку

Знайомі кажуть, що чоловік сильно ревнував Ірину.

У Вінниці 31-річний чоловік жорстоко вбив 20-річну колишню кохану. На її тілі знайшли близько тридцяти ножових поранень. Трагедія сталася в обласному центрі в орендованій квартирі. Коли поліція з’ясувала, де живе підозрюваний і приїхала до нього додому, то він вже повісився.

Про це пише Обозреватель.

У маленькому місті Томашпіль Вінницької області поховали 20-річну Ірину Кузнєцову, студентку факультету іноземних мов Донецького національного університету ім. Василя Стуса (вуз зараз розташований в Вінниці).

Однокласники згадують Ірину теплими словами.

“Коли ми вчилися в школі, Ірина була скромною і тихою дівчинкою. Але це на перший погляд. Насправді вона завжди вміла постояти за себе, варто було її кому-то зачепити. Та й мама не давала скривдити єдину дочку, яку вона виховувала одна. Іра добре вчилася з усіх предметів, йшла на медаль. Тільки не пам’ятаю, отримала вона її чи ні “, – згадує одна з однокласниць.

В Іри була єдина подруга, з якою вони після школи разом і надійшли до вузу.

У школі у Ірини хлопців не було, ніхто не помічав, щоб вона зустрічалася з кимось. Роман у неї почався, вже коли вона стала студенткою і поїхала жити до Вінниці.

Там вона й зустріла Віталія. Він набагато старше дівчини, у них різниця 10-11 років. Чоловік вже був одружений, у нього є дитина. Сам він родом з села Голубівка Жмеринського району. У Вінниці працював в магазині.

Зустрічалися вони три роки. Разом жили, навіть їздили до батьків Віталія в село. Все начебто було серйозно. Однак він часто ревнував дівчину.

“Кажуть, що він побачив її з іншим, тому приревнував, і таке сталося. Інші кажуть, що вони вже розійшлися, коли він зустрів її з іншим хлопцем. Зараз вже важко сказати, правда”, – розповідає знайома дівчини.

За даними поліції, в той фатальний день хтось із сусідів помітив чоловіка, який стукав у двері квартири, де Ірина знімала кімнату. Таким способом і вирахували підозрюваного.

Оперативники приїхали в будинок до батьків Віталія. Однак він уже повісився у дворі на турніку, батькам залишив записку, в якій просив вибачення і говорив, що без Ірини жити не зможе.

Батьки вважають, що він не міг так жорстоко вбити дівчину. Жителі села розповідають, що Віталій не був агресивним.

Правда, є й інша версія. Одна із знайомих розповіла, що Віталій піднімав руку на колишню дружину і іноді був агресивний по відношенню до інших. Також він нібито заборгував аліменти на дитину. А його мати завжди його захищала.

За матеріалами з сайту tsn.ua

Back to top button
error: Content is protected !!