Суспільство

Пішов гуляти на майданчик та не повернувся: зниклого 8-річного хлопчика в Дніпропетровській області знайшли мертвим. фото

Хлопчик пішов з дому ще 2 червня, однак шукати його почали лише 6 числа.

У Дніпропетровській області сьогодні, 8 червня, знайшли тіло 8-річного Огли Ібрагіма Андрійовича. Хлопчик пішов гуляти на майданчик 2 червня і зник.

Як стало відомо, тіло дитини виявили кінологи в каналізаційному люку недалеко від місця, де він проживав.

Зараз поки невідомо, в результаті чого помер хлопчик і чи є на його тілі сліди насильницької смерті. На місці події працює слідчо-оперативна група.

“До пошуків залучили інспектора-кінолога з німецькою вівчаркою Більт. За речами дитини службова собака взяла слід від будинку, де жив хлопчик, і провела в каналізаційному колектору. Там поліцейські виявили тіло дитини. Зараз на місці працює слідчо-оперативна група”, – розповіли в прес-службі ГУНП в Дніпропетровській області.

Відзначимо, що школяр пропав ще 2 червня, проте мама дитини в поліцію про зникнення повідомила тільки через чотири дні. Хлопчик пішов грати на майданчик о 12:00 і з тих пір рідні його не бачили.

Подробиці!

У місті Покров на Дніпропетровщині розшукали тіло 8-річного хлопчика в каналізаційному люку. Він зник тиждень тому. Разом із друзями пішов гуляти на дитячий майданчик, але ввечері додому так і не повернувся.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Хлопчика почали шукати лише за 4 дні після зникнення, чомусь мама дитини раніше не заявляла про це, хоча дитина зникла ще 2 червня. Мер міста Покров заявив, що хлопчик із родини ромів, які мали сімейні проблеми.

Тіло дитини дістали із люку, який розташований зовсім поряд із будинком, де мешкав хлопчик. Довгий час його залишали на місці трагедії, чекали слідчу групу і маму дитини, яка досі не з’явилась.

Вдалося знайти тіло хлопчика за допомогою собаки, який взяв слід. Тож кажуть, що на момент, коли дитину почали шукати із собаками, він був ще живий.

Зараз відкрито кримінальне провадження за статтею навмисне вбивство. Тепер слідчі мають встановити чи сам хлопчик потрапив до колектора, чи його туди кинули.

За матеріалами з сайту tsn.ua

Back to top button