Суспільство

Нові деталі вбивства 6-річної дівчинки на Харківщині: під час судового засідання неповнолітній зізнався, що…

Юний мешканець села Старий Салтів на Харківщині, якого підозрюють у вбивстві 6-річної Мирослави Третяк, у день трагедії перебував у стані алкогольного сп’яніння. За даними правоохоронців, 13-річний підліток вдарив дитину щонайменше десять разів.

Це встановило досудове розслідуванням у справі. Інформація міститься в ухвалі Вовчанського районного суду від 29 липня і з’явилася в Єдиному держреєстрі судових рішень 2 серпня.

“28.07.2021, у проміжок часу з 16:00 по 18:00, неповнолітній, бувши у стані алкогольного сп’яніння, перебуваючи у приміщенні покинутої будівлі, на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин… умисно завдав потерпілій не менше 10 ударів тупим твердим предметом в область голови”, – йдеться в ухвалі.

Уточняється, що з покинутої будівлі та місцевості довкола неї слідчі вилучили речові докази. Серед них було кілька фрагментів цегли. Тоді як з квартири родини підозрюваного підлітка – засоби для прання та вологий одяг хлопця.

У присутності матері й психолога слідчі опитали подружку вбитої Мирослави. Вона розповіла, що у день вбивства гралася з нею, коли до них прийшов підліток і запропонував піти нарвати яблук. Дівчинка погодилася, пообіцявши повернутися, але так і не прийшла.

Під час судового засідання неповнолітній зізнався, що дійсно того дня перебував із Мирославою у приміщені покинутої будівлі в Старому Салтові, розташованій неподалік від їхнього будинку.

“І там наносив їй тілесні ушкодження, а потім залишив її без тями та пішов до себе додому”, – вказано в ухвалі суду.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Back to top button
error: Content is protected !!