Суспільство

На Херсонщині військовий укоротив собі віку, в його телефоні знайшли дивну переписку

На території військової частини в селі Антонівка Херсонської області застрелився військовослужбовець, що проходив строкову службу. Хлопець родом з Кропивницького, йому виповнився 21 рік.

Про це повідомили журналісти “ТСН”, посилаючись на коментарі керівника Херсонської спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері Руслана Циганкова. Правоохоронець зазначив, що самогубство сталося ще 4 червня.

Циганков розповів, що зараз його відомство проводить розслідування. В його рамках вивчено вміст телефону військовослужбовця. За шість днів до трагедії він написав повідомлення, яке носить досить дивний зміст: “Справа не в армії, справа в мені”.

“Поки рано робити припущення, що саме могло спричинити таке рішення для молодої людини. До кінця строкової служби йому залишалося менше пів року. Ми опитуємо товаришів по службі, але поки ніяких прояснень вони дати по цій похмурій справі не можуть”, – сказав військовий прокурор.

Ведеться кримінальне провадження за частиною 1 ст. 115 з поміткою “Самогубство” і по ст. 406 “Нестатутні взаємини між колегами” Кримінального кодексу України.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Back to top button