Політика

Милованов написав заяву на Данилюка в поліцію, той відповів. Ексклюзивні подробиці

Радник голови Офісу президента Тимофій Милованов написав заяву в поліцію на екссекретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександра Данилюка за фактом бійки, яка між ними сталася. Милованов найняв адвокатів, а Данилюк готовий спілкуватися з правоохоронцями в межах закону.

Про подробиці OBOZREVATEL дізнавався з перших уст. Милованов і Данилюк після інциденту не зустрічалися і не говорили.

Милованов написав заяву в поліцію

“Так, я писав заяву. Найняв адвокатів, вони вирішують подальші юридичні дії. Данилюка не допустили до конкурсу. Останні події показали, що рішення правильне”, – сказав в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL Милованов.

Данилюк назвав Милованова “інструментом” Офісу президента

“Я чув, що провадження будуть відкривати. Цим займаються безпосередньо в Офісі президента. В них логіка проста, адже вони розуміють, що є підтримка моєї участі в Бюро економічної безпеки. В мене конфлікту з Миловановим немає, він не є суб’єктом, я знаю, хто це робить. Його фактично назначили на керівника комісії. Іншим членам телефонували з Офісу і просто сказали, хто буде її очолювати. Милованов інструмент”, – сказав ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL Данилюк.

Він вважає, що відсторонення його від конкурсу було дивним з точки зору невизнання його американського диплому, адже західні партнери вважають його професіоналом.

“З поліцією буду діяти згідно закону. У них своя справа ( в Офісі президента – ред), а у мене своя. Вони мене бояться. Тому нехай думають. Правда на моїй стороні”, – додав Данилюк.

Що цьому передувало

В п’ятницю, 30 липня, під час святкування дня народження Данилюка стався конфлікт. Іменинник ударив свого гостя Тимофія Милованова і розсік йому брову. До цього стало відомо, що Данилюк був одним з кандидатів на участь в конкурсі на посаду керівника Бюро економічної безпеки. Однак рішенням Милованова, який очолив конкурсну комісію, він був видалений зі складу кандидатів, оскільки нібито не володіє профільною освітою.

Данилюк в коментарі OBOZREVATEL запевнив, що Милованов отримав по ділу. Сам голова комісії зазначив, що після бійки почувається нормально, але стомлено.

“Око заплило, трохи болить. Сьогодні іду до лікаря”, – сказав OBOZREVATEL Милованов.

Додамо, що західні експерти підтримують Данилюка і вважають, що він зможе стати керівником БЕБ, адже має достатньо розуміння як створити сильний та незалежний орган. Вони вважають, що бійка з Миловановим була провокацією Офісу президента. Також західні експерти думають, що скоріше за все Данилюка спровокували особистими образами в його адресу. Попри те, що той вдарив Милованова, його вважають адекватним та врівноваженим чоловіком.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Back to top button
error: Content is protected !!