Події

“Дуже-дуже складно”, – Пєсков назвав умову для переговорів Зеленського і Путіна

У Кремлі виключили можливість переговорів президентів Зеленського і Путіна до виконання Києвом “домашнього завдання”.

Президент РФ Володимир Путін не має наміру зустрічатися з українським колегою Володимиром Зеленським, поки той не виконає “домашнє завдання”.

Таку заяву зробив прес-секретар глави Росії Дмитро Пєсков в ефірі програми “Москва. Кремль. Путін”, яка вийшла 17 жовтня на державному телеканалі “Росія 1”, передає Діалог.UA .

Пєсков заявив про відсутність перспектив нової особистої зустрічі Зеленського і Путіна. Він дорікнув Київ в небажанні виконувати Мінські угоди, а також в тому, що глава України називає Росію стороною конфлікту.

Згадав прес-секретар президента РФ і український законопроект про перехідний період на Донбасі, назвавши його “виходом з домовленостей”.

Він заявив, що Путіну “важко” спілкуватися із Зеленським, в зв’язку з чим він вважає за краще спілкуватися з посередниками в особі “Нормандське четвірки” Ангели Меркель і Еммануеля Макрона.

“Путін відповідає за свої слова, він говорить те, що робить, і робить те, що говорить. І коли ось це не стикується з іншими співрозмовниками, то це дуже-дуже складно “, – заявив Пєсков.

Він додав, що Путін погодиться на зустріч тільки після виконання Зеленським “домашньої роботи”.

Варто зазначити, що Москва вимагає від України виконання Мінських угод у своїй інтерпретації. Це прямі переговори з підконтрольними Москві ватажками “Л / ДНР” і де-факто визнання “республік” сторонами конфлікту, проведення в ОРДЛО місцевих виборів до виведення військ РФ і повернення кордону Києву.

За матеріалами з сайту dialog.ua

⚡️Важлива інформація⚡️

Прокидайтеся. Так це війна, поширюйте максимально інформацію зі сторони України. 

Світ має знати, ми сам на сам ведемо спротив.

Потік подій просто шалений, ми не встигаємо все публікувати у Фейсбук.

Багато інформації там публікувати не можна, тому вимушено ми перейшли у Телеграм.

Ми тут - підключайтесь - https://t.me/vnsnua

Back to top button
error: Content is protected !!