Суспільство

Чоловік отримав “візу” на той світ, дружина – в реанімації: за що рoзстpiляли родину на Житомирщині. фото

У Коростишівському районі Житомирської області вночі 8 червня сталася трагедія. Невідомий відкрив вогонь по будинку з людьми, що спали. Глава сім’ї загинув, а його дружина зараз перебуває в реанімації. Дівчинка дивом не постраждала.

Детальніше про надзвичайну подію і що могло послужити причиною – читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Постріли в тиші

Село Грубське – невелике, жителів всього близько 100. Мальовниче місце, спокійне і розмірене життя.

Вночі тишу розірвали звуки автоматної черги: невідомий обстріляв будинок на околиці села. Стрілянину близько 00:30 почула сусідка і викликала поліцію. За інформацією правоохоронців, злочинець стріляв через скло по сплячій парі.

Глава сім’ї Сергій Міненко загинув на місці, його дружина Ірина була важко поранена і доставлена в лікарню (зараз вона прооперована і знаходиться в реанімації).

Дивом не постраждала 12-річна дочка, дівчинка спала в іншій кімнаті.

“Місяць сидів удома”

Один із жителів села, Леонід С., розповів OBOZREVATEL, що про надзвичайну подію дізнався вранці. “З пів на сьому ранку тут був такий рух, як ніколи: машини їздили безперервно… Тоді я і дізнався про вбивство”, – додав сусід.

За словами сусіда, і Сергію, і Ірині за 40, вони ростили двох дочок – дівчаткам 12 і 16 років.

“Вони живуть у селі давно, Сергій раніше навіть мав пилораму, працював лісником, на фермі тримав худобу… Що сталося, не знаю, але потім сусід все продав і став працювати далекобійником, їздив за кордон”, – поділився Леонід.

За його словами, в день вбивства Сергій Міненко нібито повинен був отримати візу. “Розповідали, що він повинен був їхати за документами. Перед цим сидів удома місяць, а потім отримав “візу” на той світ. Адже ось як буває”, – журиться сусід.

Вбивство через борг?

Односельці кажуть, що сім’я Міненко – дуже хороші люди. “Глава сім’ї – дуже надійний і господарський, його дружина весь свій час присвячувала дітям. Така приємна жінка…”, – розповіла сусідка Любов.

За словами односельців, у подружжя були борги не тільки перед одним із банків (близько 100 тисяч гривень), а й перед приватною особою. Як стало відомо OBOZREVATEL підозрюваний в жорсткому злочині вже відомий поліції.

За матерілами з сайту obozrevatel.com

Back to top button