Суспільство

Батько знайшов свою дитину на дні: в Житомирській області сталася страшна трагедія

Хлопчик без дозволу батьків відправився в міський парк, де поліз купатися.

У Житомирській області в Малині стався нещасний випадок на воді. 6-річний хлопчик без дозволу батьків пішов купатися і потонула.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіціі Житомирської області.

Пригода сталася вчора, 3 серпня, близько 21:10 в місті Малин у місцевому ставку.

Попередньо було встановлено, що в цей день 6-річний хлопчик грав біля свого будинку. Ймовірно близько 18:00 дитина пішла в напрямку розташованого поруч міського парку відпочинку. Через деякий час батьки виявили відсутність дитини і почали пошуки сина і розмістили повідомлення про його зникнення в соціальних мережах.

Через кілька годин 35-річний батько знайшов на березі водойми взуття дитини і запідозрив недобре. Він пірнув у воду і став там шукати сина. Чоловік знайшов дитину на дні. Тільки тоді про подію повідомили в поліцію.

В рамках відкритого кримінального провадження поліцейські перевіряють всі обставини і причини, які призвели до трагедії.

Повідомляється, що 1 серпня в селі Заболоття Житомирської області потонув 16-річний підліток, який відпочивав у водойми в компанії друзів. У якийсь момент він відійшов від компанії і не повернувся. Занепокоївшись, друзі почали пошуки товариша і повідомили в поліцію. Тіло хлопця знайшли у водоймі і, на жаль, реанімувати дитину не вдалося.

Правоохоронці раз закликали батьків бути відповідальними і сумлінно ставитися до виконання обов’язків по вихованню дітей, не залишати малолітніх без нагляду навіть на нетривалий час.

За матеріалами з сайту tsn.ua

Back to top button
error: Content is protected !!